Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole "Dzień postaci z bajek". Osoby przebrane za postacie z bajek, były w tym dniu zwolnione z odpowiedzi na zajęciach lekcyjnych. Jak zwykle chętnych do zabawy nie zabrakło:
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!