Logo Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Marzęcinie

Spotkanie młodzieży miast partnerskich.

Ocena 0/5

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Marzęcinie pod opieką Tomasza Kwiatkowskiego oraz Tomasza Górskiego wzięli udział w dniach 5 – 9. 10. 2023r.  w kolejnym spotkaniu młodzieży miast partnerskich Hennef
w Niemczech, Velka nad Velicką w Czechach i Nowego Dworu Gdańskiego.  Spotkania od ponad dwudziestu lat organizuje Żuławskie Towarzystwo Sportowe we współpracy ze Szkolnym Związkiem Sportowym oraz LKS Żuławy. W tym roku organizatorzy przygotowali bogaty program integracyjno-spotowo-poznawczy  zawierający wiele elementów  wspólnej zabawy. 

Tegoroczne spotkanie Młodzieży Miast Partnerskich mogło się odbyć dzięki wsparciu finansowemu oraz merytorycznemu Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży oraz Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim.

 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności