Dzień Kobiet w klasie 3
Chłopcy z klasy 3 zgodnie uczcili 8 Marca. Najpierw swoim koleżankom z klasy złożyli życzenia i wręczyli kwiatki z upominkiem a następnie „obeszli” wszystkie panie pracujące w szkole. Dla każdej mieli uśmiech, życzenia i kwiatek. Nie zapomnieli też o swoich mamach, które dzielnie pracowały dzisiaj w klasowym sklepiku.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!