Pasowanie na ucznia - święto "pierwszaków" 2022 / 2023
Dziś w naszej szkole święto - pasowanie na ucznia. Klasa pierwsza wraz z wychowawczynią, panią Justyną Bodziacką, przygotowała ceremonię wstąpienia w szeregi naszej uczniowskiej braci. Było klasycznie pięknie, z wierszykami i piosenkami, które uczniowie prezentowali zebranej publiczności. Nie zabrakło odrobiny humoru wraz z niezwykle szanowaną komisją, przyjmującą kandydatów na nowych uczniów. Uśmiechy oraz łzy wzruszenia na twarzach zebranych rodziców i opiekunów stanowiły najlepszą ocenę dla wysiłków "pierwszaków". Wszystkich przyjęto, a nasza szkoła zyskała - przynajmniej oficjalnie - niezwykle zdolną gromadkę uczniów. Specjalne podziękowania należą się również uczniom klasy ósmej, którzy aktywnie pomagali w organizacji, obsłudze i prowadzeniu apelu.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do galerii.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!